Realizacja zamówienia

Poniższe informacje to informacje skrótowe, będące wyciągiem z naszego regulaminu lub uzupełnieniem do niego. Jeśli nie odpowiadają one na wszystkie Twoje pytania, zapoznaj się raz jeszcze z naszym regulaminem.

Minimalna wartość zamówienia hurtowego to 500 PLN netto wartości towarów. Dla zamówień o wartości netto poniżej tej kwoty naliczone zostaną ceny detaliczne.

Z dniem 10. września 2018 minimalna wartość zamówienia została zniesiona; zamówienia rozliczane są w cenach hurtowych niezależnie od ich wielkości.

Z racji na ograniczenia wartości przesyłek nałożone przez firmy przewozowe, maksymalna wartość zamówienia opłacanego przy odbiorze wynosi 5000 PLN brutto. Zamówienia powyżej tej kwoty opłacone muszą być z góry, na konto. Możliwe jest jednak złożenie kilku osobnych zamówień, każde o wartości nieprzekraczającej kwoty 5000 PLN brutto. Zamówienia te wysłane zostaną osobno, w kolejności napłynięcia. 

Wszystkie zamówienia realizowane są wyłącznie za wysyłką, za pośrednictwem wskazanych przez nas firm kurierskich. Z przyczyn logistycznych nie ma możliwości odbioru osobistego zamówienia ani wysłania własnego kuriera po odbiór przesyłki. Wyjątek od tej reguły stanowi sytuacja, gdy korzystasz z usług firmy kurierskiej GLS. Jeśli chcesz, aby przesyłkę odebrał kurier GLS w ramach Twojej własnej umowy z firmą przewozową, poinformuj nas o tym podczas składania zamówienia. Skontaktujemy się następnie z Tobą telefonicznie celem ustalenia terminu odbioru. 

Od dnia 10. września 2018, wszystkie zamówienia o wartości netto przekraczającej 500 PLN wysyłane są na nasz koszt.

Wszystkie zamówienia realizowane są w kolejności ich złożenia. Zamówienie przygotowywane jest do wysyłki po odnotowaniu płatności. W przypadku zamówień z płatnością przy odbiorze, przystąpienie do realizacji następuje z chwilą wpłynięcia zamówienia.

Samodzielna edycja lub anulowanie zamówienia możliwe są tylko w przypadku zamówień, których realizacja jeszcze się nie rozpoczęła. W przypadku chęci modyfikacji lub anulowania zamówienia, którego realizacja już się rozpoczęła, niezbędny jest kontakt telefoniczny z obsługą sklepu. Mimo dołożenia wszelkich starań, nie jestesmy w stanie zagwarantować wprowadzenie w życie dyspozycji dotyczących zamówienia w przypadku kontaktu drogą inną, niż telefoniczna. 

Czas realizacji zamówienia hurtowego wynosi do 48 godzin w dni robocze (od poniedziałku do piątku). Czas ten liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie lub złożenia zamówienia pobraniowego do momentu nadania przez nas paczki. Większość zamówień wysyłamy w 24 godziny, a przy małej kolejce zamówień możesz się spodziewać wysyłki nawet tego samego dnia roboczego.

W przypadku nieplanowanego wydłużenia czasu realizacji zamówienia względem 48 godzin, zostaniesz o tym fakcie poinformowany drogą telefoniczną lub mailową. 

Do deklarowanego przez nas czasu realizacji zamówienia dodać należy czas potrzebny na transport przesyłki przez firmę przewozową.

pixel